Kontakty

Spoločnost KTS-cz

Inženýrské a projekční práce v oblasti techniky prostředí ve společnosti KTS-CZ poskytujeme klientům především z Karlovarského kraje, nemáme ale problém ani se spoluprací se zákazníky z celého zbytku republiky. Pokud byste se s námi rádi domluvili na termínu osobní schůzky, zeptali se na detaily našich služeb nebo si nechali poradit, můžete se nám kdykoli ozvat na některém z následujících kontaktních spojení.

KTS-CZ, s.r.o.

IČ: 49192931
DIČ: CZ49192931

Adresa

Závodu Míru 578/5
360 17 Karlovy Vary

Telefon

353 505 030

Email

kts-cz@kts-cz.cz

Náš tým

Ing. Ondřej Košina

jednatel společnosti, autorizovaný inženýr ČKAIT, energetický specialista MPO

Jiří Brož

jednatel společnosti

Radek Hůlka

autorizovaný technik ČKAIT

Ing. Pavel Sušanin

Ing. Pavel Vdovec

autorizovaný inženýr ČKAIT, energetický specialista MPO

Ing. Martin Glückselig

autorizovaný inženýr ČKAIT

Kde nás najdete v Karlových Varech

KTS-CZ
Společnost KTS-CZ, s.r.o., sídlí sice v Karlových Varech, dlouhodobě ale spolupracujeme s klienty z celé České republiky. Rádi za Vámi po domluvě kamkoli přijedeme, abychom se na detailech naší spolupráce mohli domluvit přímo na místě. A naopak se s Vámi rádi uvidíme i v naší kanceláři v Karlových Varech – stačí se ozvat a domluvit se na termínu schůzky.
Provozovnu naší společnosti najdete v severozápadní části města, v městské části Stará role. Sídlíme tu v ulici Závodu míru, v jedné z administrativních budov v tiché části města. Jde o širokou ulici se spoustou prostoru k parkování, který můžete při cestě k nám využít, a dobrou dostupností městské hromadné dopravy. Přijet k nám můžete především linkou č. 3 na zastávku Borová (přímo před naší budovou) nebo autobusem č. 13 na zastávku Okružní (7 minut cesty pěšky). Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na spolupráci s Vámi!